Wykorzystajmy okres wakacyjny i zaszczepmy się

 

Kościan ma już 53,7% w pełni zaszczepionych mieszkańców, plasując się na 37. miejscu w rankingu najbardziej wyszczepionych gmin z całej Polski. Miasto zajmuje 1. miejsce w regionie leszczyńskim mając duże szanse na wygraną 1 mln złotych w konkursie regionalnym.

 

Wg Ministerstwa Zdrowia na dzień 27 lipca 2021 r. łącznie zaszczepione w naszym mieście są 12 743 osoby. Minimum jedną dawką zaszczepionych jest 14 135 osób, tj. 59,6 % mieszkańców.

 

W poszczególnych przedziałach wiekowych zaszczepionych minimum 1 dawką jest: 12-19 lat – 741 os., 20-39 lat – 3 399 os., 40-59 lat – 4 604 os., 60-69 lat – 2 743 os., 70+ - 2 648 os.

 

Zachęcamy do przystępowania do szczepień przeciw Covid-19. Dla zaszczepionych atrakcyjne nagrody w loterii. Więcej na temat loterii na stronie: https://www.gov.pl/web/loteria

 

Przypominamy kontakty do punktów szczepień w Kościanie: https://koscian.pl/Wykaz_numerow_INFOLINII_do_punktow_szczepien_na_terenie_miasta_Kosciana,17351.html

 

Zarejestruj się na szczepienie, a po szczepieniu na loterię poprzez:

- infolinię 989

- pacjent.gov.pl

#SzczepimySięWygrywamy!

 

 

Wodociągi Kościańskie Sp z o.o. uruchomiły Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Korzystanie z portalu eBOK jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich odbiorców usług świadczonych przez spółkę, którzy zawarli ze spółką umowę o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków.

 

bramka sms

 

Wodociągi Kościańskie Sp z o.o. uruchomiły Platformę Informacyjną, działającej na zasadzie bramki SMS-owej. Korzystanie z Platformy Informacyjnej jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich odbiorców usług świadczonych przez spółkę, którzy zawarli ze spółką umowę o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków. W celu otrzymywania bezpłatnych SMS wypełnij aneks (zobacz) i prześlij do siedziby spółki.

 

sprzedaż armatury 4

 


ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

 (ZOBACZ)


UE

 

Zgłoś awarie
POGOTOWIE WOD-KAN

W godzinach 7:00-15:00

tel. 65 512 13 88

tel. 65 512 74 20

W pozostałych godzinach

tel. 65 512 15 88

kom. 605 250 163

 


 

Biuro czynne

Pon. - Pt. 7:00-15:00

tel. 605 830 750

WYDARZENIA

Przeprowadzony z okazji Światowego Dnia Wody konkurs plastyczny dla dzieci „Morze Bałtyckie i jego zagrożenia” został rozstrzygnięty !!!

 

Wszystkie prace, wykonane przez najmłodszych były inspirujące i bardzo kolorowe. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała  nagrodzić wszystkie dzieci i opublikować wszystkie prace.

 

Wręczenie nagród nastąpi podczas obchodów Dni Kościana. Szczegóły (godzina i miejsce) podamy w późniejszym terminie.

 

Komisja konkursowa składa serdecznie podziękowania wszystkim uczestnikom.

 

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym dzieciom i zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z wręczenia nagród.

Z wielką przyjemnością informujemy, że podczas obchodów Dni Kościana 06 czerwca 2015 r. ok.  godz. 12.30 na Rynku w Kościanie  nastąpi wręczenie nagród za konkurs plastyczny, który odbył się podczas Światowego Dnia Wody – 22 marca. Tematem konkursu była woda. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody. Natomiast mieszkańców miasta  zachęcamy do obejrzenia wystawy składającej się z prac naszych pociech. Znajdować się ona będzie również na Rynku. Zapraszamy! :)

W środę 22.04.2015 r. na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Jesionowej gościliśmy uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kościan. Natomiast kolejnego dnia 23.04.2015 r. w czwartek odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Kościanie. W zwiedzaniu łącznie brały udział 43 osoby, a osobą oprowadzającą był nasz pracownik - automatyk Pan Maciej Kowalski. Uczniowie zapoznali się z procesem uzdatniania wody i z historią powstania Wodociągów Kościańskich.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zwiedzania obiektów należących do Spółki Wodociągi Kościańskie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pismo z prośbą o zorganizowanie wycieczki – zakładka „Dla klientów” – „Druki do pobrania”

Serdecznie zapraszamy.

Nadeszła najwyższa pora, aby opublikować wyniki konkursu plastycznego, który odbył się podczas Światowego Dnia Wody – 22 marca 2015 r.

Prace Komisji Konkursowej nie należały do najłatwiejszych – wszystkie rysunki, a było ich naprawdę sporo, były ciekawe i kreatywne. Dlatego w wyniku burzliwych i długotrwałych obrad postanowiliśmy nagrodzić wszystkie dzieci i opublikować wszystkie prace.

Wręczenie nagród nastąpi podczas obchodów Dni Kościana. Szczegóły ( godzina, miejsce) podamy w późniejszym terminie.

Nagrodzonym dzieciom szczerze gratulujemy i zapraszamy do podziwiania prac.