ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

 (ZOBACZ)


UE

 

Zgłoś awarie
POGOTOWIE WOD-KAN

W godzinach 7:00-15:00
tel. 0 65 512 13 88

W pozostałych godzinach
 tel. 0 65 512 15 88
 kom. 605 250 163

Przypominamy, że od dnia 15.06 br.  zmianie ulega cena  wody i ścieków (zobacz).


ZAWIADOMIENIA

2019-09-11 Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o. informują, że w wyniku awarii na sieci wodociągowej nastąpiła przerwa w dostawie wody w ul. Żółtowskiego. Przewidywany czas usunięcia awarii godz. 12.00.
Jednocześnie informujemy, ze po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o. informują, że nastąpiła przerwa w dostawie wody w związku z prowadzonymi w nocy pracami w rejonie przejazdu kolejowego. Prace potrwają do ok godz. 18.00. Przerwa w dostawie wody wystąpi w rejonie ulic: Gostyńska, Składowa, Topolowa, Torowa, Krzywa, Kruszewskiego, Ciszaka, Richtera, Czajki, Bojanowskiego, Bednarkiewicza, Berwińskiego, os. Nad Łąkami.

Jednocześnie informujemy, że  po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o. informują, że w nocy z 05/06.09.2019 r. (czwartek/piątek) w godz. 20.00 - 06.00 w związku z pracami na przejeździe kolejowym nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ul. Gostyńskiej (od ronda do torów), ul. Składowej, Topolowej, Torowej, Krzywej, Kruszewskiego, Ciszaka, Richtera, Czajki, Bojanowskiego, Bednarkiewicza, Berwińskiego i os. Nad Łąkami.
Jednocześnie informujemy, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o. informują, iż w wyniku awarii na sieci wodociągowej nastąpiła przerwa w dostawie wody na terenie osiedla Gurostwo.
Jednocześnie informujemy, że po ponownym włączeniu nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o. informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 29.08.2019 r. (czwartek) w godz. 08.00 - 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicach: Gostyńska (od świateł do ronda), os. Nad Łąkami, Topolowa, Torowa, Krzywa i Składowa.
Jednocześnie informujemy, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.