Wodociągi Kościańskie Sp z o.o. uruchomiły Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Korzystanie z portalu eBOK jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich odbiorców usług świadczonych przez spółkę, którzy zawarli ze spółką umowę o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków.

 

bramka sms

 

Wodociągi Kościańskie Sp z o.o. uruchomiły Platformę Informacyjną, działającej na zasadzie bramki SMS-owej. Korzystanie z Platformy Informacyjnej jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich odbiorców usług świadczonych przez spółkę, którzy zawarli ze spółką umowę o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków. W celu otrzymywania bezpłatnych SMS wypełnij aneks (zobacz) i prześlij do siedziby spółki.

 

sprzedaż armatury 4

 


ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

 (ZOBACZ)


UE

 

Zgłoś awarie
POGOTOWIE WOD-KAN

W godzinach 7:00-15:00

tel. 65 512 13 88

tel. 65 512 74 20

W pozostałych godzinach

tel. 65 512 15 88

kom. 605 250 163

 


 

Kasa

Pon. - Pt. 7:00-15:00

tel. 605 830 750

 

Przyjmowanie wpłat

Piątek 7:00 - 14:00

 

 

Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o. przedstawiają Państwu Platformę Zakupową, jako nowe narzędzie do komunikowania się z wykonawcami.

Cały proces składania i oceny ofert prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący pełną poufność oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa przekazu danych.

Krótko, jak korzystać z Platformy:

• jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje o wystawianych przez nas zapytaniach, należy wejść w zakładkę "Zostań dostawcą". Wystarczy, że zaznaczą Państwo grupy   asortymentu, w których Państwo sprzedają i następnie zostawią swój adres e-mail. Jeśli będziemy szukali danego asortymentu, skontaktujemy się z Państwem. Platforma zakupowa Open Nexus umożliwia również publikowanie zapytań ofertowych i aukcji. Jeśli chcą Państwo wziąć udział w otwartych postępowaniach, proszę wejść w zakładkę "Aktualne postępowania". Każdorazowo otrzymają Państwo w mailu link, który „przeniesie” Państwa do naszego zapytania ofertowego,

• w załączonym Opisie Przedmiotu Zamówienia zostaną określone przez nas potrzeby dotyczące danego postępowania oraz zostaną ewentualnie załączone dodatkowe informacje (np. rysunek techniczny, przedmiar robót),

• przy danej pozycji zakupowej podają Państwo propozycję swojej ceny i/lub inne parametry handlowe i techniczne oferty,

• następnie w celu złożenia oferty klikają Państwo przycisk „Złóż ofertę” na Platformie,

Dodatkowo, zawsze będą Państwo mogli obserwować Nasze pozostałe postępowania na stronie  https://platformazakupowa.pl/pn/wodociagi_koscian

Zachęcamy Państwa do rejestracji na Platformie, gdyż macie Państwo możliwość poszerzenia swojej bazy potencjalnych nabywców. Dodatkowa przewaga to podanie całej swojej gamy materiałów i/lub usług oferowanych przez Państwa firmę poprzez własne przypisanie do określonych grup materiałowych i/lub usługowych. Wytyczne odnośnie rejestracji Państwa firmy na platformie znajdują się na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/wodociagi_koscian w zakładce „Zostań Dostawcą”.
Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach.

Z Państwa strony wymagany jest  dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer (od wersji 10.0), Mozilla Firefox, Google Chrome.
W przypadku pytań technicznych prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus pod numerem 61 679 19 00 (pn - pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wierzymy, że ten nowy wymiar współpracy między nami, zapewni przejrzystą komunikację i przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Zapraszamy serdecznie do korzystania!